Čištění

PONIČILI VANDALOVÉ VÁŠ MAJETEK? NEZOUFEJTE! ANTIGRAFFITI PROGRAM VÁM POMŮŽE S ODSTRANĚNÍM NECHTĚNÝCH MALEB NA VAŠEM MAJETKU JEDNOU PROVŽDY!

Čištění ochráněných ploch

Plochy, které byly před nástřikem barev graffiti ošetřeny preventivním nátěrem, lze poté vyčistit daleko lépe a především šetrněji, než ty neošetřené. Ochranný nátěr nemění barevný odstín podkladu. Při čištění tak nedochází k narušení původního povrchu a není proto třeba následně obnovovat původní nátěr fasády. Díky tomu šetříte čas i peníze.

od
100 Kč
za m²

Čištění neochráněných ploch

Ničím jste svůj majetek předem nechránili a ten byl následně poničen? I pro vás máme účinné řešení. Umíme vyčistit i předem nechráněné plochy, ale účinnost speciálních čisticích prostředků není taková, jako u ploch předem ošetřených. Při čištění může navíc dojít k narušení původního podkladu nebo poškození fasádního nátěru. Po vyčištění doporučujme aplikovat preventivní nátěr.

od
350 Kč
za m²

Využijte našich služeb, zbavíme vás znečištěných ploch, které vás trápí!

Jak váM pomůžeme

Nabízíme vám komplexní balíček služeb AntiGraffiti programu v oblasti prevence a čištění poničených ploch.

  • Konzultace
  • Poradenství a školení
  • Preventivní nátěry
  • Čištění nechtěných nástřiků
  • Monitoring ploch
  • Vlastní vývoj účinných přípravků

Služby AntiGraffiti programu poskytuje SEVEROCHEMA svým klientům na klíč, a to za pomoci specializovaných pracovníků, využívajících námi vyvinuté produkty pro boj s vandaly.

Graffiti cleaner

Grafffiti cleaner GB, AC, DFH…

Používáme české, námi vyrobené, produkty, které jsou velmi účinnými přípravky pro odstranění sprejů, nátěrů a nástřiků, nitrocelulózových barev a lakůspeciálních barev pro sprajery, všech syntetických nátěrových hmot, velké škály fixů (zejména těžko odstranitelných) atd.

Používají se na porézní i neporézní plochy, je možné pomocí nich odstranit i několik vrstev barev. Působí na velkém množství podkladových materiálů.

Chci nezávazně zjistit cenu

Vyčistíme vaše paneláky, domy, památky, ploty, kašny, sochy, zastávky, prostory nádraží, dopravní značky, dopravní prostředky, zateplené i nezateplené objekty, omítky, kámen, mramor, plast, sklo, plech...

Kontaktujte nás

+420 603 851 925
graffiti@severochema.cz

Severochema, družstvo pro chemickou výrobu, Liberec
Vilová 333/2, 460 10 Liberec 10

IČ: 00029220
DIČ: CZ00029220

 

Informace o GDPR

ukázat mapu